معرفی مخزن ۴۰۰۰۰ لیتری طبرستان

مخازن، همواره نقش مهمی در بهبود شرایط بحرانی کمبود آب برای انسان‌ها داشته‌اند. از آنجایی که آب عنصری حیاتی در زندگی بشر است و بدون آن زنده ماندن ممکن نیست، دغدغۀ حفظ و نگهداری آن همیشه با بشر همراه بوده و خواهد بود. امروزه مخازن پلی‌اتیلن به بهترین نحو این هدف را برآورده کرده و در مواقع بحران، به یاری ما می‌شتابند. با بیشتر شدن نیاز به استفاده از مخازن، روز به روز به تنوع، شکل و حجم این مخازن اضافه می‌شود تا پاسخگوی این نیاز باشند.

 

مخزن 40 هزار لیتری عمودی
مخزن 40 هزار لیتری عمودی، از مواد بسیار با کیفیت و  فود گرید ساخته شده است. این محصول با استفاده از تکنولوژی قالبگیری دورانی دو محوره تولید شده است و قابل سفارش به صورت تک‌لایه، سه‌لایه و دلخواه می‌باشد. شما می‌توانید جزئیات مربوط به ابعاد و قیمت این محصول را از اینجا مشاهده نمایید. 
مخازن حجیمی مانند مخازن 40000 لیتری، کاربردهای خاص و بسیاری دارند که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  ذخیرۀ مواد شیمیایی
  جمع‌آوری آب باران
  پرورش آبزیان
   صنایع نفت و گاز
  آمادگی برای مواقع بحرانی

ویژگی‌های این مخزن:
مخزن 40000 لیتری طبرستان به دلیل تولید به روش روتومولدینگ، از استحکام بالاتری برخوردار است و به طور کلی طول عمر بالایی دارد. این مخزن دارای ویژگی‌ها و مزایای گوناگونی است که در ادامه از آن‌ها نام خواهیم برد:
  مقاوم در برابر اشعۀ UV
  مقاوم در برابر تغییرات حرارتی در بازۀ  15- تا 60 درجۀ سانتی گراد
  قابلیت نگهداری آب شرب
  عدم تغییر رنگ و بو
  قابلیت تهیه به صورت تک‌لایه، سه‌لایه و سفارشی
  ساخته شده از مواد اولیۀ فود گرید

مجتمع‌ پلاستیک طبرستان یکی از برترین و بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مخزن پلی اتیلن در ایران و خاورمیانه است. این مجتمع با بهره‌گیری از علم روز و شیوه‌های مدرن تولید مخزن، همواره تلاش کرده تا محصولی با کیفیت بالا را تولید و عرضه کند. مشتریان محترم برای خرید مخازن تولید شده در مجتمع پلاستیک طبرستان، می‌توانند به نمایندگی‌های معتبر این شرکت در سرتاسر ایران مراجعه نمایند.